SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TOP WHITE LAMPA SUFITOWA 4 PŁ
Opis
Lampa punktowa z serii ONE
Nowoczesna lampa z reflektorami LED - oświetlenie doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, jest to doskonałe rozwiązanie przy suficie podwieszanym lub niskim pomieszczeniu.
Spot z regulacją kąta padania światła.
Oświetlenie LED.
Parametry
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa sufitowa |
| Materiał stelaża | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża | Biały / chrom |
| Ilość płomieni | 4 |
| Źródło światła | GU10 LED MAX 10W |
| Długość kartonu (mm): | 720 |
| Szerokość kartonu (mm): | 110 |
| Wysokość kartonu (mm): | 55 |
| Długość lampy (mm): | 840 |
| Szerokość lampy (mm): | 180 |
| Wysokość lampy (mm): | 160 |
Dane techniczne
| zasilanie | ~230V |
| wysokość (mm) | 160 |
| szerokość (mm) | 830 |
| głębokość | 160 |
| źródło światła | 4 x GU10 / 10W LED |
| Kraj pochodzenia | Lampa wyprodukowana w POLSCE |
| Gwarancja | Gwarancja producenta - 2 lata |
| Kształt lampy | okręgi |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Waga opakowania | - |
| Kolor | odcienie bieli i beżu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.