SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TOP BROWN 1
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorek na podsufitce |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor | Brązowy |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 10W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Kolor klosza | Miedziany |
| Materiał klosza | Metal |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Wysokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 12 |
| Kolekcja | TOP |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 44 x 11 x 10 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Brąz |
| Źródło światła | GU10 LED MAX 10W |
| Moc żarówki (W) | 10W |
| Regulacja kierunku świecenia | Tak |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 120/120/150 |
| Waga opakowania | 0;24 |
| Waga lampy (kg) | 0;2 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 440/110/100 |
| Kolor | odcienie brązu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.