SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TOP GOLD OPRAWA SUFITOWA 1
Opis
| WYMIARY | 50 × 50 × 80 mm |
|---|---|
| STYL LAMPY | Glamour, Industrialny, Nowoczesny |
| KOLOR STELAŻA | Czarny, Złoty |
| ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA | 1 |
| MATERIAŁ STELAŻA | Stal lakierowana, Stal metalizowana, Tworzywo sztuczne |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| DLUGOSC KARTONU | 90 |
| WYSOKOSC KARTONU | 85 |
| DLUGOSC LAMPY | 50 |
| SZEROKOSC LAMPY | 50 |
| WYSOKOSC LAMPY | 80 |
| ZASILANIE | 230V |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP20 |
| UZIEMIENIE | Tak |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | GU10 LED MAX 10W |
| Moc żarówki (W) | 10W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 50/50/80 |
| Waga opakowania | 0;2 |
| Waga lampy (kg) | 0;1 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 90/85/85 |
| Kolor | odcienie złotego |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.