SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TEO LED ORZECH LAMPA SUFITOWA
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Drewno/tworzywo |
| Kolor | Orzech |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 36W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 5 |
| Wysokość (cm) | 16.5 |
| Długość (cm) | 96 |
| Kolekcja | TEO |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Boho / Scandic-eco |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 105 x 17 x 10 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Skandynawski |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | E |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Orzech |
| Źródło światła | LED 22W |
| Moc żarówki (W) | 22W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 960/50/165 |
| Waga opakowania | 2;3 |
| Waga lampy (kg) | 1;85 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 1050/170/100 |
| Kolor | drewno naturalne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.