SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TEO LED LAMPKA NOCNA
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampka nocna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Drewno / tworzywo |
| Kolor | Naturalne drewno |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 36W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 17 |
| Wysokość (cm) | 41,5 |
| Długość (cm) | 17 |
| Kolekcja | TEO |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Boho / Scandic-eco |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 48 x 20 x 20 |
Dane techniczne
| Kolor | drewno naturalne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.