SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
TEO LED SOSNA KINKIET
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Jasne drewno |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 12W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 3000 K |
| Strumień świetlny | 1570 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 46 |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Długość (cm) | 8 |
| Kolekcja | TEO |
| Styl lampy | Nowoczesny / Scandic-eco / Boho / Rustykalny / Skandynawski |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Nie |
Dane techniczne
| Kolor | drewno naturalne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.