SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
VOX LAMPA SUFITOWA 6
Opis
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorek i szklana kula na listwie |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | GU10/G9 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Moc | LED Max 10W+Max 6W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Szkło |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 159 |
| Kolekcja | VOX |
| Styl lampy | Nowoczesny, Loftowy, Skandynawski, Industrialny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 160 x 20 x 20 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | GU10 LED MAX 10W+G9 LED MAX 8W |
| Moc żarówki (W) | 8W |
| Regulacja kierunku świecenia | Tak |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 1590/180/150 |
| Waga opakowania | 3;8 |
| Waga lampy (kg) | 1;8 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 1600/200/200 |
| Kolor | odcienie szarości i czerń |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.