SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
SOL AMBER LAMPA WISZĄCA 1 PŁ
Opis
Jeśli stawiasz przede wszystkim na oryginalność, to sufitowe, wiszące lampy z kolekcji AMBRO z pewnością sprostają twoim oczekiwaniom. Szklane klosze o tak nietypowej formie i nieregularnych kształtach są rzadkością. Lampy z kolekcji AMBRO dzięki niewielkim rozmiarom nie przytłaczają wnętrza, a jednocześnie spełniają funkcje praktyczne i mogą stanowić jedyne źródło światła w pomieszczeniu. Występują w trzech wersjach kolorystycznych – bursztynowej, szarej i grafitowej. Szkło kloszy jest transparentne. Dzięki temu do tych modeli można dobrać ozdobne żarówki. Lampy z kolekcji AMBRO idealnie sprawdzą się w salonie nad stołem, w kuchni, w restauracjach czy hotelach. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających prawdziwie designerskich rozwiązań – będą pasować do nowoczesnych oraz modernistycznych wnętrz.
Parametry
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |
| Materiał stelaża | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża | Złoty |
| Rodzaj klosza | Szkło |
| Kolor klosza | Bursztyn |
| Ilość płomieni | 1 |
| Źródło światła | E27 MAX 15W LED |
| Długość kartonu (mm): | 400 |
| Szerokość kartonu (mm): | 400 |
| Wysokość kartonu (mm): | 360 |
| Długość lampy (mm): | 350 |
| Szerokość lampy (mm): | 280 |
| Wysokość lampy (mm): | 1850 |
Dane techniczne
| zasilanie | ~230V |
| wysokość (mm) | 1300 |
| szerokość (mm) | 350 |
| głębokość | 350 |
| średnica abażuru (mm) | 350 |
| źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Kraj pochodzenia | Lampa wyprodukowana w POLSCE |
| Gwarancja | Gwarancja producenta - 2 lata |
| Kształt lampy | kule |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Złoty |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Moc żarówki (W) | 15W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 350/350/1850 |
| Waga opakowania | 2;95 |
| Waga lampy (kg) | 2;22 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 400/400/360 |
| Kolor | odcienie złotego |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.