SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
OSLO BROWN LAMPA WISZĄCA 3
Opis
| WYMIARY | 1180 × 270 × 1150 mm |
|---|---|
| STYL LAMPY |
Loftowy, Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
| KOLOR ABAŻURA - KLOSZA |
Brązowy |
| KOLOR STELAŻA |
Brązowy, Orzech |
| ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA |
3 |
| MATERIAŁ STELAŻA |
Drewno, Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA |
Żarówka E27 |
| BARWA ŚWIATŁA |
W zależności od zastosowanej żarówki |
| DLUGOSC KARTONU |
320 |
| WYSOKOSC KARTONU |
1200 |
| DLUGOSC LAMPY |
1180 |
| SZEROKOSC LAMPY |
270 |
| WYSOKOSC LAMPY |
1150 |
| KLASA SZCZELNOŚCI |
IP20 |
| KLASA OCHRONNOŚCI |
1 klasa ochronności |
| OCZEKIWANIA |
|
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Minimalistyczny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Orzech |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Moc żarówki (W) | 15W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 1180/270/1150 |
| Waga opakowania | 4;8 |
| Waga lampy (kg) | 3;7 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 320/320/1200 |
| Kolor | odcienie brązu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.