SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych na terenie Lublina i okolic
NILOS BLACK GOLD LAMPA WISZĄCA 17
Opis
Lampy LEROS to rodzina designerskich lamp wiszących, które wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Ich charakterystyczną cechą są szklane, transparentne klosze, zapewniające doskonałe rozproszenie światła. Dodatkowy akcent luksusu dodaje złota tulejka przy podkloszówce każdej lampy.
Możliwość dostosowania wysokości lamp według własnych preferencji sprawia, że zwisy z kloszami mogą tworzyć kaskady o różnej długości, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad aranżacją oświetlenia. Ta regulacja wysokości umożliwia stworzenie unikalnego i indywidualnego wyglądu wnętrza, dostosowanego do konkretnych potrzeb i stylu użytkownika.
Lampy LEROS to idealny wybór dla osób poszukujących nie tylko funkcjonalnego oświetlenia, ale również elementu dekoracyjnego, który wzbogaci wystrój wnętrza. Ich niebanalny design sprawia, że stanowią one nie tylko praktyczny, ale również estetyczny element każdego pomieszczenia. Dzięki nim wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru i stylu, podkreślając jego wyjątkowość i oryginalność.
| WYMIARY | 520 × 520 × 1450 mm |
|---|---|
| STYL LAMPY | Glamour, Hampton, Nowoczesny |
| KOLOR KLOSZA | Transparentny |
| KOLOR STELAŻA | Czarny, Złoty |
| ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA | 1 |
| MATERIAŁ STELAŻA | Metal + tworzywo |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | G9 MAX 6W |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| DLUGOSC KARTONU | 550 |
| WYSOKOSC KARTONU | 370 |
| DLUGOSC LAMPY | 520 |
| SZEROKOSC LAMPY | 520 |
| WYSOKOSC LAMPY | 1450 |
| ZASILANIE | 230V |
| KLASA SZCZELNOŚCI | IP20 |
| UZIEMIENIE | Tak |
Dane techniczne
| Kształt lampy | kule |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 17 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny / złoty |
| Źródło światła | G9 LED MAX 8W |
| Moc żarówki (W) | 8W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 520/520/1450 |
| Waga opakowania | 5;9 |
| Waga lampy (kg) | 4;2 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 550/550/370 |
| Kolor | odcienie złotego |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.