SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
NAVI WHITE LONG KINKIET LED
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Biały |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 24W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 3000 K |
| Strumień świetlny | 1570 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Długość (cm) | 4.5 |
| Kolekcja | NAVI |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Industrialny / Skandynawski |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
Dane techniczne
| Kolor | odcienie bieli i beżu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.