SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych u Klienta w domu na terenie Lublina i okolic .
MONSTERA XL BEIGE KINKIET 4 G_9
Opis
Kinkiet w kształcie liścia monstery to niezwykle stylowy i inspirujący dodatek do wnętrza. Jego wyjątkowy design nawiązujący do natury dodaje pomieszczeniu świeżości i oryginalności. Dzięki swojej formie kinkiet tworzy interesujące efekty świetlne, które mogą być zarówno subtelne, jak i efektowne, w zależności od preferencji użytkownika. Kształt liścia monstery sprawia, że oświetlenie to stanowi nie tylko praktyczne źródło światła, ale także unikalny element dekoracyjny, który przyciąga uwagę i nadaje charakteru całemu pomieszczeniu. Kinkiet ten doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz, dodając im nutę elegancji i wyrafinowania. Jest to także świetny sposób na wprowadzenie do pomieszczenia akcentu botanicznego, który odświeża atmosferę i inspiruje do tworzenia przytulnej, harmonijnej przestrzeni.
Parametry
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Kinkiet |
| Materiał stelaża | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża | Beż |
| Rodzaj klosza | Metal |
| Kolor klosza | Beż |
| Ilość płomieni | 4 |
| Źródło światła | G9 MAX 6W |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Długość kartonu (mm): | 570 |
| Szerokość kartonu (mm): | 500 |
| Wysokość kartonu (mm): | 50 |
| Długość lampy (mm): | 45 |
| Szerokość lampy (mm): | 490 |
| Wysokość lampy (mm): | 540 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Beż |
| Źródło światła | G9 LED MAX 8W |
| Moc żarówki (W) | 8W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 45/490/540 |
| Waga opakowania | 3;45 |
| Waga lampy (kg) | 2;9 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 570/500/50 |
| Kolor | odcienie bieli i beżu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.