SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych na terenie Lublina i okolic
MARTIN BLACK WHITE LAMPA WISZĄCA 6
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | G9 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Moc | Max 6W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Szkło |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Wysokość (cm) | 110 |
| Długość (cm) | 125 |
| Kolekcja | MARTIN |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Hampton |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
Dane techniczne
| Kształt lampy | kule |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | G9 LED MAX 8W |
| Moc żarówki (W) | 8W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 1220/120/1200 |
| Waga opakowania | 3;1 |
| Waga lampy (kg) | 2;2 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 220/220/1200 |
| Kolor | odcienie bieli i beżu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.