SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych na terenie Lublina i okolic
GIRLANDA 10
Opis
GIRLANDA OGRODOWA
Girlanda to idealne rozwiązanie do ozdabiania przestrzeni zewnętrznych, dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne - posiada klasę ochrony IP65. Dzięki temu bez obaw możesz ją wykorzystać do dekorowania ogrodu, tarasu czy balkonu. Dodatkowo wtyczka girlandy posiada klasę ochrony IP44, co gwarantuje bezpieczne korzystanie z niej nawet podczas deszczu.
Różnorodność kształtów i efektów świetlnych sprawia, że girlanda będzie doskonałym elementem dekoracyjnym na każdym zewnętrznym wydarzeniu, imprezie lub po prostu jako codzienna ozdoba Twojego ogrodu. Dzięki girlandzie możesz dodać wyjątkowego uroku i atmosfery każdemu miejscu na zewnątrz.
Dane techniczne
| Typ | Girlanda |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Moc | max 15W LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 4 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 1150 |
| Kolekcja | GIRLANDA |
| Styl lampy | Nowoczesny / Loftowy / Minimalistyczny |
| IP | IP65 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Moc żarówki (W) | 15W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 11500/40/60 |
| Waga opakowania | 1;55 |
| Waga lampy (kg) | 1;55 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 235/235/100 |
| Kolor | odcienie szarości i czerń |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.