SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych na terenie Lublina i okolic
ESME GRAPHITE LAMPA WISZĄCA 6
Opis
Lampa z rodziny SIMA to połączenie elegancji i nowoczesności, które sprawi, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Te piękne, szklane lampy nie tylko oświetlą Twoją przestrzeń, ale także staną się jej wyjątkową ozdobą.
Dostępne w czterech rozmiarach, klosze w kształcie kul pozwalają dostosować oświetlenie do każdej przestrzeni, dodając przy tym subtelności i uroku. Rodzina lamp SIMA oferuje różnorodne warianty, dając Ci możliwość wyboru pojedynczych zwisów idealnych do podkreślenia jadalnianego stołu lub wyspy kuchennej, lub też lamp z kilkoma źródłami światła, które dodadzą efektownego akcentu.
Bogata paleta kolorystyczna lamp SIMA pozwala dostosować oświetlenie do Twoich preferencji i charakteru wnętrza. Elegancki grafitowy odcień nada mu nowoczesności, podczas gdy opalowy lub topazowy kolor stworzy przytulną atmosferę. Dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego, dostępne są lampy w miksie kolorystycznym, tworzące niepowtarzalny efekt wizualny.
Odkryj lampy SIMA i stwórz niezapomnianą atmosferę w swoim domu, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a nowoczesność z subtelnym wdziękiem.
Parametry
| Rodzaj oprawy oświetleniowej | Lampa wisząca |
| Materiał stelaża | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Rodzaj klosza | Szkło |
| Kolor klosza | Graphite |
| Ilość płomieni | 6 |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Długość kartonu (mm): | 640 |
| Szerokość kartonu (mm): | 640 |
| Wysokość kartonu (mm): | 370 |
| Długość lampy (mm): | 770 |
| Szerokość lampy (mm): | 470 |
| Wysokość lampy (mm): | 1400 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Moc żarówki (W) | 15W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 770/470/1400 |
| Waga opakowania | 10;1 |
| Waga lampy (kg) | 7;6 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 640/640/370 |
| Kolor | odcienie szarości i czerń |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.