SYSTEMY SZYNOWE
Zaprojektuj oświetlenie z nami – szybko, szczegółowo i bez stresu.
Oferujemy profesjonalne projektowanie oświetlenia, w tym nowoczesne systemy szynowe na wymiar, które działają funkcjonalnie.
Wystarczy, że przekażesz nam podstawowe informacje o swojej przestrzeni – a my zrobimy dla Ciebie wycenę oraz przystosowaną do twoich oczekiwań w ciągu jednego dnia.
-- PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ --
ZADZWOŃ - 605559404 NAPISZ - sklep@qulka.co
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na doborze opraw oświetleniowych na terenie Lublina i okolic
ELIO MIX LAMPA WISZĄCA 3
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | Max 15W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Grafitowy/transparentny/topaz |
| Materiał klosza | Szkło |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Wysokość (cm) | 110 |
| Długość (cm) | 45 |
| Kolekcja | MILO |
| Styl lampy | Nowoczesny / Skandynawski |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 48 x 48 x 40 |
Dane techniczne
| Kształt lampy | okręgi |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Indeks szczelności IP | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Zasilanie | 240 |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Źródło światła | E27 LED MAX 15W |
| Moc żarówki (W) | 15W |
| Regulacja kierunku świecenia | Nie |
| Wymiary lampy (mm) - długość / szerokość / wysokość | 450/450/1100 |
| Waga opakowania | 3;3 |
| Waga lampy (kg) | 2;5 |
| Wymiary opakowania dł/szer/wys (mm) | 550/550/240 |
| Kolor | odcienie szarości i czerń |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.